Hakkımızda

Kurulduğu 2000 yılından günümüze kadar birçok farklı alanda başarılı projelere imza atan Aslı Mimarlık, kullanıcıların ve yatırımcıların ihtiyaçlarını karşılayan, çevre ile uyumlu, yaşanılabilir, fonksiyonel çözümler tasarlıyor.
Aslı Mimarlık bugüne kadar Türkiye başta olmak üzere, Rusya, Dubai, Azerbaycan, Libya, Kazakistan, Gürcistan, Suudi Arabistan, Cezayir’de 300’ün üzerinde projeye imza atmıştır. Aslı Mimarlık, ulusal ve uluslararası ölçeklerde mimarlık, şehircilik, iç mimarlık alanlarında proje ve danışmanlık hizmetlerini sağlamaktadır.
Sürdürülebilir, ihtiyaçları tam anlamıyla karşılayan ve mimari alandaki son gelişmeler ışığında hazırlanan tasarımlar ile katma değer yaratan Aslı Mimarlık, kullanıcı ve yatırımcı taleplerini en iyi şekilde karşılamayı amaçlıyor.
Küresel ve çevresel ihtiyaçlar doğrultusunda çevreyi iyi analiz ederek, fonksiyonel, uygulanabilir ve yaşanabilir alanlar yaratmayı amaçlayan Aslı Mimarlık, projeleri hem şehir, hem insan hem de mahalle ölçeğinde değerlendirerek mevcut değerlere saygılı, değişimlere açık projeler tasarlar.

EKİP